Aktuálně

Na konferenci REKREACE A OCHRANA PŘÍRODY jsme představili jedinečnou aplikaci pro analýzu dat ECO-VISIO

Na konferenci REKREACE A OCHRANA PŘÍRODY, kterou uspořádala 10. 5. 2022 ve Křtinách u Brna Mendelova univerzita a ČSKi, jsme představili jedinečnou aplikaci pro analýzu dat ECO-VISIO.

Více

MMR: Přes 230 km nových cyklostezek z IROP zvýší bezpečnost cyklistů a dostupnost obcí

Jedním z cílů Integrovaného regionálního operačního programu (IROP), který spravuje Ministerstvo pro místní rozvoj, je zatraktivnit veřejnou dopravu v regionech, zavádět moderní technologie ve veřejné dopravě, zvyšovat bezpečnost chodců a cyklistů a snížit emise skleníkových plynů.

Více

Data ze sčítačů potvrzují výjimečnost turistického roku 2020

I přes všechna omezení minulého roku byla návštěvnost Krkonošského národního parku druhá nejvyšší za posledních devět let. Patrný je výrazně rostoucí trend návštěvnosti cyklistů a uživatelů koloběžek.

Více

Krkonoše hlásí za léto 2020 rekordní návštěvnost

Správa KRNAP vyhodnotila letní data o návštěvnosti hřebenových partií Krkonoš, kde již řadu let používá automatické sčítače.

Více

Nárůst využití cyklodopravy během nouzového stavu

Jak se změnily preference Pražanů v době nouzového stavu? A jak se to projevilo v cyklodopravě? Zajímavá data nabízí sčítače.

Více

Konference cestovního ruchu Slovácka

Přijměte pozvání na Konferenci cestovního ruchu Slovácka (Ratíškovice, 25. 3. 2020). Dozvíte se spoustu zajímavých informací, včetně praktického návodu na měření návštěvnosti na stezkách.

Více
 
Zobrazeny výsledky 1-6 (z 21)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4  >  >| 

Partnerství, o.p.s. profesionálně měří návštěvnost již více než 15 let 

Partnerství, o.p.s. pomáhá lidem pečovat o životní prostředí. Poskytuje jim k tomu granty, odborné služby a inspiraci ze zahraničí. Podporuje kvalitní veřejná prostranství, zelené stavění, vzdělávání, zeleň ve městě i v krajině, zklidňování dopravy, šetrnou turistiku a ochranu přírody. Partnerství o. p. s., založená Nadací Partnerství, distribuuje sčítače Eco-counter od roku 2009.

Eco-Counter je výrobce nejkvalitnějších sčítačů na světě

Od roku 1998 je Eco-counter světový lídr v oblasti automatického monitoringu pěších a cyklistů. Produkty společnosti využívají klienti z celého světa, a to nejen díky kvalitě produktů, ale také díky doplňkovým službám a inovacím. Partnerství, o.p.s. je výhradním ditsributorem sčítčů Eco-counter pro Českou republiku. 

Sčítače TRAFx představují dobrý poměr mezi kvalitou a cenou  

Ke sčítání pěších turistů a cyklistů na stezkách v chráněných krajinných oblastech a na singletrailech využváme automatické sčítače TRAFx. Jejich předností je jednoduchost a snadná instalace. Odečet a zpracování dat vyžaduje technické zázemí a znalosti, proto měření návštěvnosti těmito sčítači poskytujeme primárně jako službu.  Sčítače SensMax - kvalitní data za rozumnou cenu 

Pro sčítání lidí v interiérech doporučujeme sčítače SensMax, které se ideálně hodí pro informační centra, knihovny, muzea, obchodní centra, ale i nádraží. Poskytují přesná data a jejich instalace i obsluha je jednoduchá. Velkou předností sčítačů SensMax je online přenos dat a jejich dostupnost v reálném čase.

Kontakt

Ing. Luboš Kala
scitace@partnerstvi-ops.cz
gsm.: +420 777 184 172

Partnerství, o. p. s.
Údolní 567/33, 602 00, Brno
tel. +420 515 903 111
email: info@partnerstvi-ops.cz
web: www.partnerstvi-ops.cz
IČ: 26268817
DIČ: CZ26268817
číslo BÚ:  2027181349/0800

www.scitace.cz
scitace@partnerstvi-ops.cz


 
Powered by Kentico CMS