O nás

 
Jsme odborníci na rozvojové aktivity obcí a měst. Umíme najít neotřelá a efektivní řešení pro vaši obec v oblasti turistického ruchu či dopravy. Zakládáme si na profesionalitě a vstřícnosti. Poskytujeme služby pro obce, mikroregiony, kraje správy CHKO, školy a firmy. Máme profesionální tým expertů a dvacet let zkušeností. Jsme Partnerství

Podívejte se na naše další služby.

Zakladatelem společnosti je Nadace Partnerství, nejvýznamnější česká nadace podporující projekty ochrany životního prostředí.
 
Partnerství, o.p.s. dodává v ČR automatický systém monitoringu šetrné dopravy a turistiky Eco-Counter a TRAFx, určený pro sčítání pěších, cyklistů, in-line bruslařů a dalších uživatelů stezek a dopravních pruhů. Partnerství, o.p.s. realizuje monitoring od fáze identifikace požadavků zákazníka a návrhu optimální varianty až po vlastní dodávku řešení a následnou prezentaci získaných dat. Technologii Eco-Counter využívají přírodní parky a chráněná území, regionální vlády i velká a malá města jako např. Paříž, Londýn, Milán, Montreal, San Francisco a další.

Certifikat-Eco-counter-(2).jpg

Partnerství, o.p.s. profesionálně měří návštěvnost již více než 13 let 

Partnerství, o.p.s. pomáhá lidem pečovat o životní prostředí. Poskytuje jim k tomu granty, odborné služby a inspiraci ze zahraničí. Podporuje kvalitní veřejná prostranství, zelené stavění, vzdělávání, zeleň ve městě i v krajině, zklidňování dopravy, šetrnou turistiku a ochranu přírody. Partnerství o. p. s., založená Nadací Partnerství, distribuuje sčítače Eco-counter od roku 2009.

Eco-Counter je výrobce nejkvalitnějších sčítačů na světě

Od roku 1998 je Eco-counter světový lídr v oblasti automatického monitoringu pěších a cyklistů. Produkty společnosti využívají klienti z celého světa, a to nejen díky kvalitě produktů, ale také díky doplňkovým službám a inovacím. Partnerství, o.p.s. je výhradním ditsributorem sčítčů Eco-counter pro Českou republiku. 

Sčítače TRAFx představují dobrý poměr mezi kvalitou a cenou  

Ke sčítání pěších turistů a cyklistů na stezkách v chráněných krajinných oblastech a na singletrailech využváme automatické sčítače TRAFx. Jejich předností je jendoduchost a snadná instalace. Odečet a zpracování dat vyžaduje technické zázemí a znalosti, proto měření návštěvnosti těmito sčítači poskytujeme primárně jako službu.  

Kontakt

Ing. Luboš Kala
lubos.kala@nap.cz
tel.: +420 515 903 119
gsm.: +420 777 184 172

Partnerství, o. p. s.
fax.: +420 515 903 110
Údolní 33, 602 00, Brno

IČ: 26268817
DIČ: CZ26268817
číslo BÚ:  2027181349/0800

www.nadacepartnerstvi.cz
partnerstvi@nap.cz


 
Powered by Kentico CMS